Про нас

Користуючись послугами Камери зберігання багажу в центрі Львова, Ви отримуєте ряд переваг:

  • Наші Камери знаходяться на головній вулиці Львова за адресою просп. Свободи, 35, що відразу біля Львівського Оперного Театру. Таке розташування дозволяє зберігати свій багаж в самому центрі міста, в пішій доступності до всіх історичних місць.
  • Ми працюємо сім днів на тиждень, без перерв і вихідних!

  • Якщо Ви приїхали у Львів з самого ранку та орендуєте квартиру, хостел, чи номер в готелі, а Ваше поселення після обіду – не хвилюйтесь: ми відкриті з 7-ї години ранку. Відразу по прибутті, Ви спокійно можете їхати в Центр міста, залишити речі в нашій камері схову, та без зайвого багажу починати своє знайомство з Львовом. Якщо ж Ви виїхали з апартаментів, а Ваш поїзд, автобус чи літак ввечері: не потрібно їхати на вокзал, щоб здавати зайві речі в камеру схову, а потім знову повертатися в Центр. Ми працюємо до 10-ї години вечора. Тому, залишивши свій багаж на зберігання у нас, Ви максимально ефективно використаєте ті години, які залишилися до від’їзду.

  • Зберігаючи свої речі в Камері схову «Ваш багаж», протягом цілого дня Ви будете мати постійний доступ до них. Ви зможете користуватися своїм багажем (щось залишити чи забрати) без обмежень і в будь-який час.

  • Залишати свої речі в нашій камері схову дуже легко. При здачі багажу, він реєструється черговим в «Книзі реєстрації багажу», а Ви, отримуєте спеціальний жетон з номером. Такий спосіб зручний, адже тепер Вам не потрібно придумати і запам’ятати спеціальний код, а також, вивчати складну інструкцію для користування автоматичними скриньками зберігання.

  • Ми впевнені, Вас приємно здивує вартість зберігання багажу в нашій Камері схову: ми пропонуємо залишити свої речі на зберігання по дуже доступній ціні і в дуже зручному місці.

  • У Камері зберігання «Ваш багаж» передбачено близько 90 місць для зберігання речей. Скориставшись нашим сайтом, Ви зможете заздалегідь забронювати місце для свого багажу і бути впевненим, що Ваш відпочинок буде справді легким.

  • Особливу увагу ми приділяємо безпеці Ваших речей. Ми гарантуємо 100%–кову надійність зберігання багажу в Камері схову «Ваш багаж». У нас ведеться цілодобова охорона та відеоспостереження приміщення. Будь-коли Ви зможете переглянути, що відбувалось з Вашим багажем протягом всього часу його зберігання.

Залишати свій багаж в Камері зберігання «Ваш багаж» зручно, близько і надійно!

З нами Ваш відпочинок буде легшим!