Про нас

Користуючись послугами Камери зберігання багажу в центрі Львова, Ви отримуєте ряд переваг:

  • Кожна наша Камера схову знаходиться в найбільш зручному для туристів місці. Камера зберігання №1 знаходиться на головній вулиці міста, відразу біля Оперного театру, за адресою пр. Свободи, 35 (в дворику біля McDonald’s). Камера зберігання №2 знаходиться на головній площі Львові: пл. Ринок за адресою, вул. Шевська, 12 (перший поверх ТЦ Vernissage Lviv Mall). Таке розташування дозволяє зберігати свій багаж в самому центрі міста, в пішій доступності до всіх історичних місць.
  • Ви завжди можете вибрати для себе Відділення яке буде ближчим саме до вас.
  • Ми працюємо сім днів на тиждень, без перерв і вихідних!
  • Якщо Ви приїхали у Львів з самого ранку та орендуєте квартиру, хостел, чи номер в готелі, а Ваше поселення після обіду – не хвилюйтесь: ми відкриті з 7-ої години ранку. Відразу по прибутті, Ви спокійно можете їхати в Центр міста, залишити речі в нашій камері схову, та без зайвого багажу починати своє знайомство з Львовом. Якщо ж Ви виїхали з апартаментів, а Ваш поїзд, автобус чи літак ввечері: не потрібно їхати на вокзал, щоб здавати зайві речі в камеру схову, а потім знову повертатися в Центр. Ми працюємо до 21-ої години. Тому, залишивши свій багаж на зберігання у нас, Ви максимально ефективно використаєте ті години, які залишилися до від’їзду.
  • Зберігаючи свої речі в Камері схову «Ваш багаж», протягом цілого дня Ви будете мати постійний доступ до них. Ви зможете користуватися своїм багажем (щось залишити чи забрати) без обмежень і в будь-який час.
  • Залишати свої речі в нашій камері схову дуже легко. При здачі багажу, він реєструється черговим в «Книзі реєстрації багажу», а Ви, отримуєте спеціальний жетон з номером. Такий спосіб зручний, адже тепер Вам не потрібно придумати і запам’ятати спеціальний код, а також, вивчати складну інструкцію для користування автоматичними скриньками зберігання.
  • Ми впевнені, Вас приємно здивує вартість зберігання багажу в нашій Камері схову: ми пропонуємо залишити свої речі на зберігання по дуже доступній ціні і в дуже зручному місці.
  • У Камері зберігання «Ваш багаж» передбачено близько 90 місць для зберігання речей. Скориставшись нашим сайтом, Ви зможете заздалегідь забронювати місце для свого багажу і бути впевненим, що Ваш відпочинок буде справді легким.
  • Особливу увагу ми приділяємо безпеці Ваших речей. Ми гарантуємо 100%–кову надійність зберігання багажу в Камері схову «Ваш багаж». У нас ведеться цілодобова охорона та відеоспостереження приміщення. Будь-коли Ви зможете переглянути, що відбувалось з Вашим багажем протягом всього часу його зберігання.

Залишати свій багаж в Камері зберігання «Ваш багаж» зручно, близько і надійно!

З нами Ваш відпочинок буде легшим!